WLINK R210 LTE 150/50M router Cat 4 Dual SIM MIMO, 2xLAN, WiFi, VPN, RS-232, 3x I/O, DIN
256,90 €
Myyntihinta alennuksen kanssa
Myyntihinta ilman veroja: 207,18 €
Veron summa 49,72 €
Price / kg:
Tuotetta varastossa 1 kpl
Toimitusaika :
1-2 arkipäivää postitse. Nouto Vantaalta heti.
DEMOKAPPALE PUOLEN VUODEN TAKUULLA WLINK R210LFX-D on monipuolinen, ammattikäyttöön ja kriittisiin olosuhteisiin suunniteltu kahdella SIM- korttipaikalla varustettu Cat 4-tason LTE reit
Tuotekoodi: | WL-R210LFX-DEMO |
Valmistajan koodi: | WL-R210LFX-d |
Tuotteen nimi: | WLINK R210 LTE 150/50M router Cat 4 Dual SIM MIMO, 2xLAN, WiFi, VPN, RS-232, 3x I/O, DIN |
Tuoteryhmä: | 3G/4G/5G-reitittimet |
Valmistaja: | WLINK Technology Co. Ltd |
Takuuaika: | 24 kk |
Lisätiedot: | Tuotesivu |
Tuote-esite | |
Ohjekirja | |
DEMOKAPPALE PUOLEN VUODEN TAKUULLA WLINK R210LFX-D on monipuolinen, ammattikäyttöön ja kriittisiin olosuhteisiin suunniteltu kahdella SIM- korttipaikalla varustettu Cat 4-tason LTE reititin WiFi- tukiasemalla sekä IO-porteilla. Metallikoteloitu laajalämpötilareititin on varustettu 2x Ethernet-portilla, WLAN-tukiasemalla sekä RS-232 sarjaportilla. Reititin pystyy LTE teknologian avulla yhdistämään lähiverkon kaikki tietokoneet, IP- valvontakamerat sekä muut Ethernet- laitteet 150Mbit/s-yhteysnopeudella langattomasti internetiin. Reitittimessä on lisäksi monipuolinen VPN-tuki lähiverkkojen- ja etätyönpisteiden yhdistämistä varten. Laitteen ohjelmisto tukee myös siltaavaa toimitilaa (bridged, IP passthru), joka on hyödyllinen ominaisuus, kun mobiiliverkon IP osoite halutaan välittää suoraa esim. yrityksen palomuurille varayhteyksiä varten. WLINK R210LFX-D reititin kättelee automaattisesti LTE- yhteyksien lisäksi HSPA+/HSPA/HSDPA/UMTS/3G/EDGE/GPRS- yhteydet sekä sisältää monipuoliset asetukset tietoliikenneyhteyksien toimivuuksien varmistukseen. WLINK R210LH-D tarjoaakin luotettavat mobiiliyhteydet kaikkiin olosuhteisiin. Reititin tukee monipuolisesti Suomessa käytettyjä 2G/3G/4G taajuusalueita GSM (900), 3G (900/2100), 4G (800/1800/2600, B3/7/20) ja on siten yhteensopiva kaikkien operaattorien kanssa. Tuotepakkauksen sisältö: 4G-reititin, 4G-antennit (magneettijalka-antenni 1.5m kaapelilla), WiFi- antenni, DIN-kisko kiinnitysrauta, seinäkiinnitysrauta, ulkoinen virtalähde (AC/DC) ja Ethernet-kaapeli. Käyttöympäristöt: • Internet-yhteydet liikkuvasta kohteesta, ajoneuvot • Internet-varayhteydet • Väliaikaiset internet-yhteystarpeet (messut, konsertit, rakennustyömaat) • IP-turva- ja valvontakamerajärjestelmät • Hälytys- ja turvallisuusjärjestelmät • Kiinteistöautomaatio (LVIS) ja kulunvalvonta • Kauppa- ja kassajärjestelmät (POS) • Tiedonkeruu- ja mittausjärjestelmät • Varasto- ja logistiikkajärjestelmät • Teollisuusautomaatio, M2M • Laitteistojen etähallinta Tekniset tiedot: • Piirisarja: Quectel EC25-EUX/EC (Category 4) • Taajuusalueet: - FDD-LTE: B1/B3/B7/B8/B20/B28A - |
Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.