1x 10/100/1000T + 1xSFP -40…+85C Industrial Mediaconverter, IP40
94,90  veroton hinta 75,62
Saatavuus: 4 varastossa
Tuotetunnus (SKU): AOA-IMC3100-SFP Osasto:
Toimitusaika: 1-2 arkipäivää postitse. Nouto Vantaalta heti.
Tuotekoodi: AOA-IMC3100-SFP
Valmistajan koodi: IMC3100-SFP
Tuotteen nimi: 1x 10/100/1000T + 1xSFP -40…+85C Industrial Mediaconverter, IP40
Tuoteryhmä: Teollisuus-Ethernet
Valmistaja: Aoa Technology Co.
Takuuaika: 24 kk
Lisätiedot: Tuotesivu
  Tuote-esite
  Ohjekirja
Tekniset tiedot:
• 1x 10/100/1000Base-T (MDI/MDI-X)
• 1x 1000Base-X SFP
• Auto-negotiation speed, half/full-duplex
• Wide-range redundant power design (12…56VDC)
• Support wide operating temperature (-40…+85C)
• Power polarity reverse protect
• Overload current resettable fuse present
• IP-40 protection
• Provides EFT protection for Power line
• Support Ethernet ESD protection
• DIN-Rail and Wall-Mounted Installation
• Low power consumption
• Mitat: 115x81x35mm
• Paino: 300g
• Hyväksynnät:
– CE
– FCC Part 15 CLASS A
– IEC 61000-4-2 Level 4 (8K/15K)
– IEC 61000-4-3 Level 3 (10V/m)
– IEC 61000-4-4 Level 3 (1V/2V)
– IEC 61000-4-5 Level 3 (4KV/2KV)
– IEC 61000-4-6 Level 3 (10V/m)
– IEC 61000-4-8 Level 4 (30A/m)